xchat 2.8.6 - en to uk translation catalogue (1196 entries)

en: 
    DCC GET <nick>                      - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file]  - send a file to someone
    DCC PSEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file using passive mode
    DCC LIST                            - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                     - offer DCC CHAT to someone
    DCC PCHAT <nick>                    - offer DCC CHAT using passive mode
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
uk: 
    DCC GET <нікнейм>                     - прийняти запропонований файл
    DCC SEND [-maxcps=#] <нікнейм> [файл] - надіслати комусь файл
    DCC PSEND [-maxcps=#] <нікнейм> [файл]- надіслати файл у пасивному режимі
    DCC LIST                                 - показати список DCC
    DCC CHAT <нікнейм>                    - запропонувати розмову через DCC
    DCC CLOSE <тип> <нікнейм> <файл>        приклад:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz

en: 
    No help available on that command.
uk: 
    Немає довідки для цієї команди.

en: 
    TRAY -f <timeout> <file1> [<file2>] Blink tray between two icons.
    TRAY -f <filename>                  Set tray to a fixed icon.
    TRAY -i <number>                    Blink tray with an internal icon.
    TRAY -t <text>                      Set the tray tooltip.
    TRAY -b <title> <text>              Set the tray balloon.
uk: 
    TRAY -f <таймаут> <файл1> [<файл2>] Почерговий показ двох значків у області сповіщення.
    TRAY -f <назвафайлу>                Постійний значок у області сповіщення.
    TRAY -i <число>                     Миготіння внутрішнього значка у області сповіщення.
    TRAY -t <текст>                     Встановити підказку у області сповіщення.
    TRAY -b <заголовок> <текст>         Встановити спливаючу підказку у області сповіщення.

en:   %-20s offline
uk:   %-20s офлайн

en:   %-20s online
uk:   %-20s онлайн

en:   Ignore list is empty.
uk:   Список ігнорованих порожній.

en: !Leave ports at zero for full range.
uk: !Залиште порти нульовими для повного діапазону.

en: #channel
uk: #канал

en: $ Number
uk: $ Число

en: $tNotify list is empty.
uk: $tСписок сповіщень порожній.

en: %C19*%O$t%C19%B$1 %B($3) has joined $2
uk: %C19*%O$t%C19%B$1 %B($3) зайшов на канал $2

en: %C19*%O$t%C19Now talking on $2
uk: %C19*%O$t%C19Ви зараз спілкуєтесь на $2

en: %C21*%O$t%C21$1 has kicked $2 from $3 ($4%O%C21)
uk: %C21*%O$t%C21$1 викинув $2 з $3 ($4%O%C21)

en: %C21*%O$t%C21Connection failed. Error: $1
uk: %C21*%O$t%CЗ'єднання неможливе. Помилка: $1

en: %C22*%O$t$1 Banlist:%C19 $4%C20 $2%C21 $3
uk: %C22*%O$t$1 список забанених:%C19 $4%C20 $2%C21 $3

en: %C22*%O$t$1 added to notify list.
uk: %C22*%O$t$1 доданий у список сповіщень.

en: %C22*%O$t$1 already in use. Retrying with $2...
uk: %C22*%O$t$1 вже використовується. Повторна спроба з $2..

en: %C22*%O$t$1 deleted from notify list.
uk: %C22*%O$t$1 видалено зі списку сповіщення.

en: %C22*%O$t$1 has changed the topic to: $2
uk: %C22*%O$t$1 змінив тему на: $2

en: %C22*%O$t$1 is now known as $2
uk: %C22*%O$t$1 тепер називається $2

en: %C22*%O$t$1 removes ban on $2
uk: %C22*%O$t$1 зняв бан з $2

en: %C22*%O$t$1 removes channel keyword
uk: %C22*%O$t$1 прибрав ключові слова каналу

en: %C22*%O$t$1 removes exempt on $2
uk: %C22*%O$t$1 забрав звільнення у $2

en: %C22*%O$t$1 removes invite on $2
uk: %C22*%O$t$1 зняв запрошення до $2

en: %C22*%O$t$1 removes user limit
uk: %C22*%O$t$1 зняв обмеження користувачів

en: %C22*%O$t$1 sets ban on $2
uk: %C22*%O$t$1 встановив бан на $2

en: %C22*%O$t$1 sets channel keyword to $2
uk: %C22*%O$t$1 встановив ключові слова каналу: $2

en: %C22*%O$t$1 sets channel limit to $2
uk: %C22*%O$t$1 встановив ліміт каналу у $2

en: %C22*%O$t$1 sets exempt on $2
uk: %C22*%O$t$1 встановив звільнення на $2

en: %C22*%O$t$1 sets invite on $2
uk: %C22*%O$t$1 запрошує на $2

en: %C22*%O$t$1 sets mode $2$3 $4
uk: %C22*%O$t$1 встановив режим $2$3 $4

en: %C22*%O$t$1 sets modes%B %C30[%O$2%B%C30]
uk: %C22*%O$t$1 встановив режими%B %C30[%O$2%B%C30]

en: %C22*%O$t$1 users in notify list.
uk: %C22*%O$t$1 користувачів у списку сповіщень.

en: %C22*%O$t%C22Channel $1 modes: $2
uk: %C22*%O$t%C22Канал $1 режими: $2

en: %C22*%O$t%C22Connected.
uk: %C22*%O$t%C22З'єднання встановлено.

en: %C22*%O$t%C22Connected. Now logging in...
uk: %C22*%O$t%C22З'єднання встановлено. Вхід у мережу..

en: %C22*%O$t%C22Connecting to $1 ($2) port $3%O...
uk: %C22*%O$t%C22З'єднання з $1 ($2) порт $3%O..

en: %C22*%O$t%C22Looking up $1
uk: %C22*%O$t%C22Триває пошук $1

en: %C22*%O$t%C22MOTD Skipped.
uk: %C22*%O$t%C22MOTD пропущено.

en: %C22*%O$t%C26$1 %Ohas offered%C26 $2 %O(%C26$3 %Obytes)
uk: %C22*%O$t%C26$1 %Oзапропоновано%C26 $2 %O(%C26$3 %OCбайт)

en: %C22*%O$t%C26$1 %Ohas requested to resume%C26 $2 %Cfrom%C26 $3%C.
uk: %C22*%O$t%C26$1 %Oзапит на продовження розмови%C26 $2%C від%C26 $3%C.

en: %C22*%O$t%C26$1%O gives channel half-operator status to%C26 $2
uk: %C22*%O$t%C26$1%O надав права напівоператора %C26 $2

en: %C22*%O$t%C26$1%O gives channel operator status to%C26 $2
uk: %C22*%O$t%C26$1%O надав права оператора каналу %C26 $2

en: %C22*%O$t%C26$1%O gives voice to%C26 $2
uk: %C22*%O$t%C26$1%O надав голос %C26 $2

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes channel half-operator status from%C26 $2
uk: %C22*%O$t%C26$1%O видалив права напівоператора у %C26 $2

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes channel operator status from%C26 $2
uk: %C22*%O$t%C26$1%O видалив права оператора каналу у %C26 $2

en: %C22*%O$t%C26$1%O removes voice from%C26 $2
uk: %C22*%O$t%C26$1%O забрав голос у %C26 $2

en: %C22*%O$t%C26Users on $1:%C $2
uk: %C22*%O$t%C26Користувачі на $1:%C $2

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %Cis away %C30(%O$2%O%C30)
uk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %Cнедоступний %C30(%O$2%O%C30)

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %OEnd of WHOIS list.
uk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %OКінець списку WHOIS.

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %Oreal user@host%C27 $2%O, real IP%C27 $3
uk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28] %Oсправжній користувач@вузол %C27$2%O, справжній IP %C27$3

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O idle%C26 $2
uk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O бездіяльний %C26$2

en: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O idle%C26 $2%O, signon:%C26 $3
uk: %C22*%O$t%C28[%O$1%C28]%O бездіяльний %C26$2%O, зайшов: %C26$3

en: %C22*%O$tA process is already running
uk: %C22*%O$tПроцес вже запущений

en: %C22*%O$tAlready offering CHAT to $1
uk: %C22*%O$tВже запропоновано CHAT з $1

en: %C22*%O$tCannot join%C26 %B$1 %O(Channel is invite only).
uk: %C22*%O$tНе вдалося зайти%C26 %B$1 %O(Канал лише для запрошених).

en: %C22*%O$tCannot join%C26 %B$1 %O(Requires keyword).
uk: %C22*%O$tНе вдалося зайти%C26 %B$1 %O(Потрібне ключове слово).

en: %C22*%O$tCannot join%C26 %B$1 %O(User limit reached).
uk: %C22*%O$tНе вдалося зайти на%C26 %B$1 %O(Вичерпано ліміт користувачів).

en: %C22*%O$tCannot join%C26 %B$1 %O(You are banned).
uk: %C22*%O$tНе вдалося зайти%C26 %B$1 %O(Вас забанено).

en: %C22*%O$tChannel $1 created on $2
uk: %C22*%O$tКанал $1 створений у $2

en: %C22*%O$tDCC $1 connect attempt to%C26 $2%O failed (err=$3).
uk: %C22*%O$tDCC $1 спроба з'єднання з %C26 $2%O невдала (помилка=$3).

en: %C22*%O$tDCC $1%C26 $2 %Oto%C26 $3 %Cstalled - aborting.
uk: %C22*%O$tDCC $1%C26 $2 %Oto%C26 $3 %Cзупинилось - переривання.

en: %C22*%O$tDCC $1%C26 $2 %Oto%C26 $3 %Otimed out - aborting.
uk: %C22*%O$tDCC $1%C26 $2 %Oдо %C26$3 %Oвийшов час - переривання.

en: %C22*%O$tDCC CHAT connection established to %C26$1 %C30[%O$2%C30]
uk: %C22*%O$tDCC CHAT з'єднання встановлено з %C26$1 %C30[%O$2%C30]

en: %C22*%O$tDCC CHAT to %C26$1%O aborted.
uk: %C22*%O$tDCC CHAT з %C26$1%O перервано.

en: %C22*%O$tDCC CHAT to %C26$1%O lost ($4).
uk: %C22*%O$tDCC CHAT з %C26$1%O розірвано. ($4).

en: %C22*%O$tDCC RECV connection established to%C26 $1 %C30[%O$2%C30]
uk: %C22*%O$tDCC RECV з'єднання встановлено з%C26 $1 %C30[%O$2%C30]

en: %C22*%O$tDCC RECV%C26 $1%O from%C26 $3%O complete %C30[%C26$4%O cps%C30]%O.
uk: %C22*%O$tDCC RECV%C26 $1%O від%C26 $3%O завершено %C30[%C26$4%O б/с%C30]%O.

en: %C22*%O$tDCC RECV%C26 $1%O from%C26 $3%O failed ($4).
uk: %C22*%O$tDCC RECV%C26 $1%O від%C26 $3%O - помилка. ($4).

en: %C22*%O$tDCC RECV%C26 $2%O to%C26 $1%O aborted.
uk: %C22*%O$tDCC RECV %C26$2%O для %C26$1%O перервано.

en: %C22*%O$tDCC RECV: Cannot open $1 for writing ($2).
uk: %C22*%O$tDCC RECV: Не вдалося відкрити $1 для запису ($2).

en: %C22*%O$tDCC SEND connection established to%C26 $1 %C30[%O$2%C30]
uk: %C22*%O$tDCC SEND з'єднання встановлено з %C26$1 %C30[%O$2%C30]

en: %C22*%O$tDCC SEND%C26 $1%O to%C26 $2%O complete %C30[%C26$3%O cps%C30]%O.
uk: %C22*%O$tDCC SEND %C26$1%O до %C26$2%O завершено %C30[%C26$3%O б/с%C30]%O.

en: %C22*%O$tDCC SEND%C26 $1%O to%C26 $2%O failed. $3
uk: %C22*%O$tDCC SEND %C26$1%O до %C26$2%O - помилка. $3

en: %C22*%O$tDCC SEND%C26 $2%O to%C26 $1%O aborted.
uk: %C22*%O$tDCC SEND %C26$2%O до %C26$1%O перервано.

en: %C22*%O$tDisconnected ($1).
uk: %C22*%O$tЗ'єднання розірвано ($1).

en: %C22*%O$tFound your IP: [$1]
uk: %C22*%O$tЗнайдено ваш IP: [$1]

en: %C22*%O$tLooking up IP number for%C26 $1%O...
uk: %C22*%O$tПошук IP-адреси для%C26 $1%O..

en: %C22*%O$tNickname already in use. Use /NICK to try another.
uk: %C22*%O$tНікнейм вже використовується. Скористайтеся /NICK щоб спробувати інше.

en: %C22*%O$tNo ping reply for $1 seconds, disconnecting.
uk: %C22*%O$tНе отримано відповідей протягом $1 сек., від'єднання.

en: %C22*%O$tNo process is currently running
uk: %C22*%O$tНемає запущених процесів

en: %C22*%O$tNo such DCC offer.
uk: %C22*%O$tНемає такої DCC пропозиції.

en: %C22*%O$tNo such DCC.
uk: %C22*%O$tНемає такого DCC.

en: %C22*%O$tNotify: $1 is offline ($3).
uk: %C22*%O$tСповіщення: $1 від'єднаний ($3).

en: %C22*%O$tNotify: $1 is online ($3).
uk: %C22*%O$tСповіщення: $1 під'єднаний ($3).

en: %C22*%O$tOffering DCC CHAT to $1
uk: %C22*%O$tПропонується DCC CHAT з $1

en: %C22*%O$tOffering%C26 $1%O to%C26 $2
uk: %C22*%O$tПропонується%C26 $1 для%C26 $2

en: %C22*%O$tPing reply from $1: $2 second(s)
uk: %C22*%O$tPing відповідь від $1 : $2 сек.

en: %C22*%O$tReceived '$1%O' from $2
uk: %C22*%O$tОтримано '$1%O' від $2

en: %C22*%O$tReceived a CTCP $1 from $2
uk: %C22*%O$tОтримано CTCP $1 від $2

en: %C22*%O$tReceived a CTCP $1 from $2 (to $3)
uk: %C22*%O$tОтримано CTCP $1 від $2 (для $3)

en: %C22*%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2
uk: %C22*%O$tОтримано CTCP звук $1 від $2

en: %C22*%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2 (to $3)
uk: %C22*%O$tОтримано звук CTCP $1 від $2 (для $3)

en: %C22*%O$tReceived a DCC CHAT offer from $1
uk: %C22*%O$tОтримано запит на DCC CHAT від $1

en: %C22*%O$tReceived a malformed DCC request from %C26$1%O.%010%C22*%O$tContents of packet: $2
uk: %C22*%O$tОтримано неправильний DCC запит від %C26$1%O.%010%C22*%O$tВміст пакета: $2

en: %C22*%O$tStopped previous connection attempt (pid=$1)
uk: %C22*%O$tЗупинена попередня спроба з'єднання (pid=$1)

en: %C22*%O$tThe file%C26 $1%C already exists, saving it as%C26 $2%O instead.
uk: %C22*%O$tФайл%C26 $1%C вже існує, натомість зберігається як%C26 $2%O.

en: %C22*%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
uk: %C22*%O$tНевідомий вузол. Можливо ви помилились?

en: %C22*%O$tYou are now known as $2
uk: %C22*%O$tТепер ви відомі як $2

en: %C22*%O$tYou have been invited to%C26 $1%O by%C26 $2%C (%C26$3%C)
uk: %C22*%O$tОтримано запрошення на%C26 $1%O від%C26 $2%C (%C26$3%C)

en: %C22*%O$tYou have been killed by $1 ($2%O%C22)
uk: %C22*%O$tвикинув вас з каналу $1 ($2%O%C22)

en: %C22*%O$tYou've invited%C26 $1%O to%C26 $2%O (%C26$3%O)
uk: %C22*%O$tВи запрошуєте%C26 $1%O  до%C26 $2%O (%C26$3%O)

en: %C23*$tYou have been kicked from $2 by $3 ($4%O%C23)
uk: %C23*$t$3 викинув вас із каналу $2 ($4%O%C23)

en: %C23*$tYou have left channel $3
uk: %C23*$tВи залишили канал $3

en: %C23*$tYou have left channel $3 (%O%C23%B%B$4%O%C23)
uk: %C23*$tВи залишили канал $3 $3 (%O%C23%B%B$4%O%C23)

en: %C23*%O$t%C23$1 (%O%C23$2) has left $3
uk: %C23*%O$t%C23$1 (%O%C23$2) залишив $3

en: %C23*%O$t%C23$1 (%O%C23$2) has left $3 (%O%C23%B%B$4%O%C23)
uk: %C23*%O$t%C23$1 (%O%C23$2) залишив $3 (%O%C23%B%B$4%O%C23)

en: %C23*%O$t%C23$1 has quit (%O%C23%B%B$2%O%C23)
uk: %C23*%O$t%C23$1 вийшов (%O%C23%B%B$2%O%C23)

en: %C24,18 %B  Notify List
uk: %C24,18 %B  Список сповіщень

en: %C24,18 Hostmask                  PRIV NOTI CHAN CTCP DCC  INVI UNIG
uk: %C24,18 маска вузлів              PRIV NOTI CHAN CTCP DCC  INVI UNIG

en: %C24,18 Type  To/From    Status  Size    Pos     File
uk: %C24,18 Тип  Кому/Від кого  Статус  Розмір  Позиція   Файл

en: %C29*%O$t%C29Topic for $1%C %C29is: $2
uk: %C29*%O$t%C29Тема для $1%C: %C26$2

en: %C29*%O$t%C29Topic for $1%C %C29set by $2%C %C29at $3
uk: %C29*%O$t%C29Тема для $1%C %C29встановлена $2%C %C29у $3

en: %O%C26$1%O added to ignore list.
uk: %O%C26$1%O додано до списку ігнорованих.

en: %O%C26$1%O removed from ignore list.
uk: %O%C26$1%O видалений зі списку ігнорування.

en: %UChannel          Users   Topic
uk: %UКанал          Користувачі   Тема

en: %d bytes
uk: %d байт

en: %d minutes ago
uk: %d хвилин тому

en: %d nicks selected.
uk: %d ніків вибрано.

en: %d ops, %d total
uk: %d операторів, %d всього

en: %s has been added.
uk: %s додано.

en: %s has been removed.
uk: %s видалено.

en: %s is offering "%s". Do you want to accept?
uk: %s пропонує "%s". Прийняти?

en: %s=Server %c=Channel %n=Network.
uk: %s=Сервер %c=Канал %n=Мережа.

en: %u minutes ago
uk: %u хвилин тому

en: (Disabled)
uk: (вимкнено)

en: * Can't open log file(s) for writing. Check the
      permissions on %s/xchatlogs
uk: *  Не вдалося відкрити файл(и) для запису. Перевірте
      права на %s/xchatlogs

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
uk: * Запускати IRC як root це тупо! Краще додати
      звичайного користувача і входити ним в систему.

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
uk: **** ПОЧАТОК ВХОДУ НА %s

en: **** ENDING LOGGING AT %s
uk: **** ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ВХІД НА %s

en: *NEW*
uk: *НОВИЙ*

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
uk: *ПОПЕРЕДЖЕННЯ*
    Автоматичне приймання DCC до вашої домашньої теки
    може бути небезпечним. Наприклад:
    хтось може надіслати вам .bash_profile

en: <b>Bold</b>
uk: <b>Жирний</b>

en: <none>
uk: <немає>

en: <u>Underline</u>
uk: <u>Підкреслений</u>

en: A multiplatform IRC Client
uk: Багатоплатформний IRC клієнт

en: A-Z, Ops first
uk: A-Z, оператори спочатку

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
uk: ADDBUTTON <ім'я> <дія>, додати кнопку над списком користувачів

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
uk: ALLCHAN <команда>, надіслати команду до всіх каналів, на які ви зайшли

en: ALLCHANL <cmd>, sends a command to all channels you're in
uk: ALLCHAN <команда>, надіслати команду до всіх каналів, на які ви зайшли

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
uk: ALLSERV <cmd>, надіслати команду до всіх серверів, з якими ви з'єднані

en: AWAY [<reason>], sets you away
uk: AWAY [<підстава>], встановити статус "відсутній"

en: Abort
uk: Перервати

en: Aborted
uk: Припинено

en: About
uk: _Про програму

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accept invalid SSL certificate
uk: Приймати неправильні сертифікати SSL

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Action
uk: Дія

en: Action Upon Double Click
uk: Реакція на подвійне клацання

en: Active
uk: Активний

en: Add New
uk: Додати

en: Add...
uk: Додати...

en: Address:
uk: Адреса:

en: Advanced
uk: Додатково

en: Advanced Settings
uk: Розширені параметри

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Aland Islands
uk: Аланд о-ви

en: Albania
uk: Албанія

en: Alerts
uk: Увага!

en: Algeria
uk: Алжир

en: All Connections
uk: Усі з'єднання

en: All downloads combined:
uk: Всі скачування:

en: All uploads combined:
uk: Всі завантаження:

en: Already marked away: %s
uk: Вже позначений як "відсутній": %s

en: Already marked back.
uk: Вже позначений як "повернувся": %s

en: Always
uk: Завжди

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангуілла

en: Announce away messages
uk: Оголошувати перехід у "Відсутній"

en: Announce your away messages to all channels
uk: Оголошувати перехід у "Відсутній" в усіх каналах

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа та Барбуда

en: Are you sure this is a SSL capable server and port?
uk: Ви впевнені це що сумісний з SSL сервер?

en: Are you sure you want to quit?
uk: Ви дійсно бажаєте вийти?

en: Are you sure you want to remove all bans in %s?
uk: Ви дійсно бажаєте зняти всі бани в %s?

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Ascension Island
uk: Острів Сходження

en: Asks the IRC server for your real address. Use this if you have a 192.168.*.* address!
uk: Виконайте команду /WHOIS для свого нікнейму, щоб визначити сою реальну адресу. Використовуйте це, якщо ваша адреса 192.168.*.* !

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Auto Open DCC Windows
uk: Автоматично відкривати діалогові вікна

en: Auto Replace...
uk: Автозаміна...

en: Auto accept file offers:
uk: Автоматично приймати файли:

en: Auto connect to this network at startup
uk: Автоматично з'єднуватись при старті

en: Auto reconnect delay:
uk: Затримка автоматичного відновлення з'єднання:

en: Automatic nick completion (without TAB key)
uk: Автоматичне доповнення прізвиськ (без клавіші TAB)

en: Automatically unmark away
uk: Автоматично знімати "Відсутній"

en: Away
uk: Відсутній

en: Away Msg:
uk: Повідомл.про відсутність:

en: Away reason
uk: Причина відсутності

en: Away tracking
uk: Відслідковування статусу 'відсутній'

en: Away user:
uk: Користувач, що відсутній:

en: Away:
uk: Відсутній:

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: BACK, sets you back (not away)
uk: BACK, встановлює статус "повернувся" (не відсутній)

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
uk: BAN <маска> [<тип>], заборонити доступ до каналу всім, хто відповідає вказаній масці. Якщо користувачі вже з'єднані з каналом, вони не будуть відключені (для цього потрібно бути оператором каналу)

en: Background image:
uk: Зображення тла:

en: Background:
uk: Тло:

en: Bad arguments for user command.
uk: Неправильні аргументи команди користувача.

en: Bahamas
uk: Багами

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Ban
uk: Забанити

en: Ban List
uk: Список банів

en: Ban List...
uk: Список банів...

en: Ban time
uk: Час дії бану

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Banmask
uk: Маска бану

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Beep on _Message
uk: Звукове сповіщення про повідомлення

en: Begin minimized. Level 0=Normal 1=Iconified 2=Tray
uk: Стартувати мінімізованим. Рівні 0-Нормальний 1=Іконка 2=Трей

en: Belarus
uk: Білорусія

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермуди

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bind to:
uk: Зачепитися на:

en: Blink Task _Bar
uk: Блимати на панелі

en: Blink Tray _Icon
uk: Блимати у треї

en: Blink task bar on:
uk: Блимати на панелі задач, коли:

en: Blink tray icon on:
uk: Блимати у треї, коли:

en: Blue:
uk: Синій:

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія та Герцеговина

en: Both
uk: обидва

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bottom
uk: внизу

en: Bouvet Island
uk: Острови Буве

en: Brazil
uk: Бразилія

en: British Channel Isles
uk: Британські о-ви

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська Тихоокеанська Територія

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віржинські острови

en: Browse for save folder every time
uk: Вибирати теку збереження щоразу

en: Browse...
uk: Вибрати...

en: Brunei Darussalam
uk: Бруней

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Businesses
uk: Бізнесова адреса

en: Bypass proxy server
uk: В обхід проксі серверу

en: CHANOPT [-quiet] <variable> [<value>]
uk: CHANOPT [-quiet] <змінна> [<значення>]

en: CLEAR [ALL|HISTORY], Clears the current text window or command history
uk: CLEAR [ALL|HISTORY], очистити поточне текстове вікно або історію команд

en: CLOSE, Closes the current window/tab
uk: CLOSE, закрити поточне вікно/вкладку

en: COUNTRY [-s] <code|wildcard>, finds a country code, eg: au = australia
uk: COUNTRY [-s] <код|метасимвол>, знайти код країни, наприклад: au = australia

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
uk: CTCP <нікнейм> <повідомлення>, надіслати повідомлення CTCP до користувача із вказаним ім'ям, звичайними повідомленнями є VERSION та USERINFO

en: CTCP Replies - Special codes:
    
    %d  =  data (the whole ctcp)
    %e  =  current network name
    %m  =  machine info
    %s  =  nick who sent the ctcp
    %t  =  time/date
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
uk: Відповіді CTCP - Спеціальні коди:
    
    %d  =  дані (повний ctcp)
    %m  =  інформація про машину
    %e  =  назва поточної мережі
    %s  =  нікнейм відправника ctcp
    %t  =  час/дата
    %2  =  слово 2
    %3  =  слово 3
    &2  =  від слова 2 до кінця рядку
    &3  =  від слова 3 до кінця рядку

en: CTCP Replies...
uk: CTCP Відповіді...

en: CYCLE [<channel>], parts the current or given channel and immediately rejoins
uk: CYCLE [<channel>], залишити поточний канал та відразу повернутися

en: C_lear Text
uk: О_чистити текст

en: C_onnect
uk: Під'_єднатися

en: Cambodia
uk: Камбоджі

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot access %s
uk: Немає доступу до %s

en: Cannot access file: %s
    %s.
    Resuming not possible.
uk: Немає доступу до файлу: %s
    %s.
    Продовження неможливе.

en: Cannot assign that address
uk: Не вдалося призначити цю адресу

en: Cannot create ~/.xchat2
uk: Не вдалося створити ~/.xchat2

en: Cannot find 'notify-send' to open balloon alerts.
    Please install libnotify.
uk: Не вдалося знайти 'notify-send' щоб відправляти
    плаваючі повідомлення. Перевірте, чи всі компоненти
    libnotify на місці.

en: Cannot read sound file:
    %s
uk: Не вдалося прочитати звуковий файл:
    %s

en: Cannot read that file.
uk: Не вдалося прочитати цей файл.

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
uk: Неможливо визначити назву вузла %s
    Перевірте параметри мережі!

en: Cannot resume the same file from two people.
uk: Не можна продовжувати однаковий файл від 2-х користувачів.

en: Cannot write to that file.
uk: Не вдалося записати в цей файл.

en: Cape Verde
uk: Капе Верде

en: Categories
uk: Категорії

en: Cayman Islands
uk: Кайманові о-ви

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: Channel
uk: Канал

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
uk: Член каналу/"є оператором IRC"

en: Channel Message
uk: Повідомлення каналу

en: Channel Name
uk: Назва каналу

en: Channel Tab...
uk: Вкладку каналу...

en: Channel Window...
uk: Вікно каналу...

en: Channel name
uk: Назві каналу

en: Channel name too short, try again.
uk: Назва каналу надто коротка, спробуйте ще раз.

en: Channel switcher
uk: Перемикач каналів

en: Channel:
uk: Канал:

en: Channels to join, separated by commas, but not spaces!
uk: Канали для з'єднання, відокремлені комами, але не пробілами!

en: Character Chart
uk: Палітра символів

en: Character Chart...
uk: Палітра символів...

en: Character set:
uk: Набір символів:

en: Chat
uk: Розмова

en: Chat window
uk: Вікно каналу

en: Chatting
uk: Розмови

en: Check for updates
uk: Перевірити оновлення

en: Chile
uk: Чилі

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Різдвяні острови

en: Claim you are at this address when offering files.
uk: Заявляти цю адресу при пропонуванні файлів.

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear list
uk: Очистити список

en: Clear rawlog
uk: Очистити журнал

en: Cocos Islands
uk: Кокосові о-ви

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Colored nick names
uk: Виділяти нікнейми кольором

en: Colors
uk: Кольори

en: Colors 0-7
uk: Кольори 0-7

en: Colors 8-15
uk: Кольори 8-15

en: Comma separated list of networks is accepted.
uk: Список допустимих мереж (елементи розділяються комами).

en: Command
uk: Команда

en: Commands Available:
uk: Доступні команди:

en: Comoros
uk: Коморос

en: Congo
uk: Конго

en: Connect
uk: З'єднання

en: Connect command:
uk: Команда з'єднання:

en: Connect to selected server only
uk: З'єднатись лише з виділеним сервером

en: Connecting
uk: З'єднання

en: Connection refused
uk: Відмовлено у з'єднанні

en: Connection reset by peer
uk: З'єднання обірване

en: Connection timed out
uk: Таймаут з'єднання

en: Connection to %s complete.
uk: З'єднання з %s завершено.

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy Selected Link
uk: Копіювати виділене посилання

en: Copy _Topic Text
uk: Копіювати _текст теми

en: Copy selected URL
uk: Копіювати виділений текст

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cote d'Ivoire
uk: Кот'Д'Івуар

en: Couldn't connect to session bus
uk: Не вдалося з'єднатись з шиною сеансу

en: Couldn't connect to session bus: %s
uk: Не вдалося зв'язатись з шиною сеансів: %s

en: Country:
uk: Країна:

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Crop
uk: Стиснути

en: Cuba
uk: Куба

en: Cycle Channel
uk: Канали по колу

en: Cycling to next server in %s...
uk: Перемикання на наступний сервер %s...

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: DCC Get Only
uk: Лише DCC

en: DCC IP address:
uk: IP адреса DCC:

en: DCC String
uk: DCC Рядок

en: DCC Type
uk: Тип DCC

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
uk: DEHOP <нікнейм>, зняти статус напівоператор каналу (chanhalf-op) у особи на поточному каналі (потребує прав адміністратора каналу)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
uk: DELBUTTON <ім'я>, видалити кнопку зі списку користувачів

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
uk: DEOP <нікнейм>, зняти права оператора (chanop) у вказаної особи на поточному каналі (потребує прав адміністратора каналу)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
uk: DEVOICE <нікнейм>, зняти право голосу у вказаної особи на поточному каналі (потребує прав адміністратора каналу)

en: DISCON, Disconnects from server
uk: DISCON, від'єднатися від сервера

en: DNS <nick|host|ip>, Finds a users IP number
uk: DNS <нік|вузол|ip>, знайти IP адресу користувача

en: Data 1
uk: Дані 1

en: Data 2
uk: Дані 2

en: Date
uk: Дата

en: DeOp
uk: Скасувати Опер.

en: Default Messages
uk: Типові повідомлення

en: Delete
uk: Видалити

en: Democratic Republic of Congo
uk: Демократична Республіка Конго

en: Denmark
uk: Данія

en: Description
uk: Опис

en: Destination filename
uk: Назва файлу призначення

en: Details
uk: Подробиці

en: Dialog
uk: Діалог

en: Dialog Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %e  =  current network name
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
uk: Кнопки діалогу - Спеціальні коди:
    
    %a  =  всі вибрані нікнейми
    %c  =  поточний канал
    %e  =  назва поточної мережі
    %h  =  назва вузла вибраної особи
    %m  =  інформація про машину
    %n  =  ваш нікнейм
    %s  =  вибраний нікнейм
    %t  =  час/дата

en: Dialog Buttons...
uk: Кнопки діалогів...

en: Dialog with
uk: Діалог

en: Direct Chat...
uk: Прямі розмови(DCC)..

en: Display MODEs in raw form
uk: Відображати режими в чистому вигляді

en: Display scrollback from previous session
uk: Показувати останні повідомлення з попередньої бесіди

en: Displaying %d/%d users on %d/%d channels.
uk: Відображається %d/%d користувачів на %d/%d каналах

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська Республіка

en: Don't ask next time.
uk: Не питати наступного разу.

en: Don't auto connect to servers
uk: Не з'єднуватись з сервером автоматично

en: Don't auto load any plugins
uk: Не завантажувати автоматично модулі

en: Don't cycle through all the servers when the connection fails.
uk: Не змінювати циклічно сервер при помилках з'єднання.

en: Done
uk: Виконано

en: Download files to:
uk: Завантажувати файли в:

en: Downloads
uk: Завантаження

en: ECHO <text>, Prints text locally
uk: ECHO <текст>, вивести текст на локальній машині

en: EDIT ME
uk: ВІДРЕДАГУЙ МЕНЕ

en: ETA
uk: Залишилось

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
uk: EXEC [-o] <команда>, виконати команду. Якщо використано параметр -o, вивід буде надіслано до поточного каналу, інакше він буде виведений в поточному вікні

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
uk: EXECCONT, надіслати процесу сигнал SIGCONT

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
uk: EXECKILL [-9], перервати виконання процесу у поточному сеансі. Якщо задано параметр -9 процес буде припинено за допомогою SIGKILL

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
uk: EXECSTOP, надіслати процесу сигнал SIGSTOP

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
uk: EXECWRITE, надіслати дані в стандартний ввід процесу

en: East Timor
uk: Східний Тимор

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: Edit Events
uk: Правка подій

en: Edit This Menu...
uk: Редагувати меню...

en: Educational Institution
uk: Освітні заклади

en: Egypt
uk: Єгипет

en: El Salvador
uk: Сальвадор

en: Enable logging of conversations to disk
uk: Увімкнути запис журналу повідомлень

en: Enable system tray icon
uk: Увімкнути значок у області сповіщення

en: Enable time stamps
uk: Вносити час події в журнал

en: Enter Channel to Join:
uk: Введіть канал для входу:

en: Enter mask to ignore:
uk: Введіть маску для ігнорування:

en: Enter new nickname:
uk: Введіть новий нікнейм:

en: Enter nickname to add:
uk: Введіть нікнейм:

en: Enter reason to kick %s:
uk: Введіть підставу для викидання %s:

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Error
uk: Помилка

en: Error opening keys config file
uk: Помилка при відкриванні файлу конфігурації клавіш

en: Error parsing event %s.
    Loading default.
uk: Помилка аналізу події %s.
    Завантажується типова.

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: European Union
uk: Європейський союз

en: Event
uk: Подія

en: Execute command:
uk: Виконати команду:

en: Expecting Data line (beginning Dx{:|!}) but got:
    %s
    
    Load aborted, Please fix %s/keybindings
uk: Очікувався рядок даних (початок Dx{:|!}) але отримано:
    %s
    
    Завантаження перервано, виправте %s/keybindings.conf

en: External sound playing _program:
uk: Зовнішня _програма для відтворення звуку:

en: Extra command to execute after connecting. If you need more than one, set this to LOAD -e <filename>, where <filename> is a text-file full of commands to execute.
uk: Додаткова команда, яку слід виконати після під'ключення. Якщо потрібно декілька команд, напишіть  LOAD -e <назва файлу>, де <назва файлу> - це текстовий файл з командами для виконання.

en: Extra words to highlight:
uk: Реагувати також на слова:

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
uk: FLUSHQ, скинути поточну чергу відправлення на поточному сервері

en: Failed
uk: Помилка

en: Failed to acquire %s: %s
uk: Не вдалося здобути %s: %s

en: Failed to complete Command
uk: Не вдалося завершити команду

en: Failed to complete NameHasOwner
uk: Не вдалося завершити команду NameHasOwner

en: Failed to open font:
    
    %s
uk: Не вдалося відкрити шрифт:
    
    %s

en: Falkland Islands
uk: Фолклендські о-ви

en: Faroe Islands
uk: О-ви Фарое

en: Fiji
uk: Фіджі

en: File
uk: Файл

en: File Transfers...
uk: Передача файлів...

en: File in download directory is larger than file offered. Resuming not possible.
uk: Файл у каталозі завантажень більше ніж запитаний. Продовження неможливе.

en: File transfers
uk: Передача файлів

en: File:
uk: Файл:

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Files and Directories
uk: Файли та каталоги

en: Find:
uk: Знайти:

en: Finland
uk: Фінляндія

en: First DCC send port:
uk: Початковий порт DCC:

en: Focus new tabs:
uk: Фокус на нові вкладки:

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Foreground:
uk: Передній план:

en: Former USSR
uk: Колишній СРСР

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: Friends List...
uk: Список друзів...

en: From
uk: Від

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
uk: GATE <вузол> [<порт>], під'єднуватися через проксі, типовий порт 23

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: General
uk: Загальне

en: Georgia
uk: Грузія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Get my address from the IRC server
uk: Отримувати власну IP адресу з IRC сервера

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Ґібралтар

en: Give Ops
uk: Надати оператора

en: Give Voice
uk: Надати голос

en: Give each person on IRC a different color
uk: Надати кожній особі в IRC інший колір

en: Government
uk: Уряд

en: Graph
uk: графічний

en: Great Britain
uk: Велика Британія

en: Greece
uk: Греція

en: Green:
uk: Зелений:

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Біссау

en: Guyana
uk: Гаяна

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
uk: HOP <нікнейм>, надати стан напівоператора (chanhalf-op) вказаній особі (потребує прав оператора)

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Help
uk: Довідка

en: Hidden
uk: приховані

en: Hide Version
uk: Приховувати версію

en: Hide channel join/part messages by default
uk: Приховувати типово повідомлення про вхід/вихід

en: Hide join and part messages
uk: Приховувати сповіщення про вхід/вихід

en: Highlight:
uk: Підсвічення:

en: Highlighted Message
uk: Виділене повідомлення

en: Highlighted Messages
uk: Підсвічені повідомлення

en: Highlighted messages are ones where your nickname is mentioned, but also:
uk: Підсвічені повідомлення, це ті, де згадали ваш нікнейм, а також:

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hong Kong
uk: Гонг Конг

en: Host
uk: Комп'ютер

en: Host unknown
uk: Невідомий вузол

en: Hostmask
uk: Маска хосту

en: Hostname
uk: Хостнейм

en: Hostname:
uk: Назва вузла:

en: Hungary
uk: Угорщина

en: I need /bin/sh to run!
uk: Для запуску необхідна програма /bin/sh !

en: I'm busy
uk: Я зайнятий

en: ID <password>, identifies yourself to nickserv
uk: ID <пароль>, ідентифікація себе на nickserv

en: IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
uk: IGNORE <маска> <типи..> <параметри..>
        маска     - маска ігнорованого вузла, наприклад: *!*@*.aol.com
        типи       - типи ігнорованих даних, один або декілька з наступних:
                    PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, INVI, ALL
        параметри - NOSAVE, QUIET

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
uk: INVITE <нікнейм> [<канал>], запросити когось до каналу, за замовчанням до поточного каналу (потребує прав оператора каналу)

en: IP address
uk: IP адреса

en: IRC Server Only
uk: Лише сервер IRC

en: Iceland
uk: Ісландія

en: Identified text
uk: Виділений текст

en: Idle time
uk: Час простою

en: If you know the name of the channel you want to join, enter it here.
uk: Введіть назву каналу, на який треба зайти, якщо ви її знаєте.

en: If your nickname requires a password, enter it here. Not all IRC networks support this.
uk: Якщо нікнейм вимагає пароль, введіть його тут. Це підтримують не усі мережі IRC.

en: Ignore List...
uk: Список ігнорувань...

en: Ignore Stats:
uk: Стан ігнорування:

en: Ignore on %C26$1%O changed.
uk: Ігнорування %C26$1%O змінено.

en: In the Server-List window, no channel (chat room) has been entered to be automatically joined for this network.
uk: У вікні Список серверів, для цієї мережі не визначено канали (кімнати для розмов) для автоматичного входу.

en: Indent nick names
uk: Нікнейми з відступом

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Informational
uk: Інформаційні

en: Input Box Codes
uk: Коди у полі вводу

en: Input box
uk: Поле вводу

en: Insert Attribute or Color Code
uk: Вставити атрибут або код кольору

en: Insert a red line after the last read text.
uk: Вставляє червоний рядок після останнього прочитаного тексту.

en: Insert timestamps in logs
uk: Вносити час події в журнал

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interface Colors
uk: Інтерфейс

en: International
uk: Міжнародні

en: Internic Commercial
uk: Комерційні адреси

en: Internic Network
uk: Мережі

en: Internic Non-Profit Organization
uk: Мережні некомерційні організації

en: Interpret %C, %B as Color, Bold etc
uk: Інтерпретувати %C, %B як колір, жирний тощо

en: Interpret %nnn as an ASCII value
uk: Інтерпретувати %nnn як значення ASCII

en: Invite
uk: Запрошувати

en: Invite Only
uk: Лише запрошені

en: Invite:
uk: Запросити:

en: Iran
uk: Іран

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Isle of Man
uk: Острів Мен

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Italy
uk: Італія

en: JOIN <channel>, joins the channel
uk: JOIN <канал>, зайти до вказаного каналу

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Jersey
uk: Джерсі

en: Join Channel
uk: Зайти на канал

en: Join Channel...
uk: Зайти на канал

en: Join a Channel...
uk: Зайти на канал...

en: Jordan
uk: Йорданія

en: KICK <nick>, kicks the nick from the current channel (needs chanop)
uk: KICK <нікнейм>, викинути особу з поточного каналу (потребує прав оператора)

en: KICKBAN <nick>, bans then kicks the nick from the current channel (needs chanop)
uk: KICKBAN <нікнейм>, забанити й викинути особу з поточного каналу (потребує прав оператора каналу)

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Key
uk: Клавіша

en: Key (Password)
uk: Ключ (пароль)

en: Key bindings config file is corrupt, load aborted
    Please fix %s/keybindings.conf
uk: Конфігураційний файл комбінацій клавіш пошкоджений, завантаження перервано
    Спробуйте виправити %s/keybindings.conf

en: Keyboard Shortcuts...
uk: Комбінації клавіш...

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Kick
uk: Викинути

en: Kick/Ban
uk: Викинути/Забанити

en: KickBan
uk: Викинути+Забанити

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: LAGCHECK, forces a new lag check
uk: LAGCHECK, виконати перевірку сигналу

en: LASTLOG <string>, searches for a string in the buffer
uk: LASTLOG <рядок>, шукати рядок у буфері

en: LOAD [-e] <file>, loads a plugin or script
uk: LOAD [-e] <файл>, завантажити модуль або скрипт

en: Laos
uk: Лаос

en: Last DCC send port:
uk: Заключний порт DCC:

en: Last Msg:
uk: Останнє повідомлення:

en: Last Seen
uk: Бачили востаннє

en: Last-spoke order
uk: Порядок "останній хто говорив"

en: Latvia
uk: Латвія

en: Leave Channel
uk: Залишити канал

en: Leave channel:
uk: Залишення каналу:

en: Leaving
uk: Залишаю

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Left (Lower)
uk: Зліва (внизу)

en: Left (Upper)
uk: Зліва (вгорі)

en: Left message
uk: Повідомлення зліва

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Libya
uk: Лівія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: List of Channels...
uk: Список каналів...

en: Lithuania
uk: Литва

en: Load From...
uk: Завантажити з...

en: Loaded log from
uk: Завантажено журнал з

en: Local colors:
uk: Локальні кольори:

en: Log filename:
uk: Файл журналу:

en: Log timestamp format:
uk: Формат запису часу в журнал:

en: Logging
uk: Журнали

en: Look in:
uk: Шукати у:

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
uk: MDEHOP, видалити статус напівоператора з усіх користувачів в поточному каналі (потребує прав оператора)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
uk: MDEOP, видалити статус оператора з усіх користувачів каналу (потребує прав оператора)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
uk: ME <дія>, надіслати подію до поточного каналу (події пишеться від третьої особи,наприклад /me стрибає)

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
uk: MKICK, викинути всіх окрім вас з поточного каналу (потребує прав оператора)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
uk: MDEOP, надати всім користувачам поточного каналу права оператора (потребує прав оператора)

en: MSG <nick> <message>, sends a private message
uk: MSG <нікнейм> <повідомлення>, надіслати особисте повідомлення

en: M_ode Buttons
uk: Кнопки _режиму

en: Macau
uk: Макао

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Make a beep sound on:
uk: Видавати звук 'beep', коли

en: Make nick names right-justified
uk: Вирівнювання нікнеймів справа

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Mark identified users with:
uk: Позначати ідентифікованих користувачів:

en: Mark not-identified users with:
uk: Позначати·не ідентифікованих·користувачів:

en: Marked Away
uk: Відмітити як "Відсутній"

en: Marker line:
uk: Маркер:

en: Marking Text
uk: Виділення тексту

en: Marshall Islands
uk: Маршалові острови

en: Martinique
uk: Мартініка

en: Mask
uk: Маска

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Maximum File Transfer Speeds (bytes per second)
uk: Максимальна швидкість передачі файлів (байт на секунду)

en: Maximum speed for all files
uk: Максимальна швидкість для усього трафіка

en: Maximum speed for one transfer
uk: Максимальна швидкість для однієї передачі

en: Mayotte
uk: Майотт

en: Message
uk: Повідомлення

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Military
uk: Військові

en: Mod
uk: Мод

en: Mode char
uk: Символ режиму

en: Moderated
uk: Модерований

en: Modes string
uk: Рядок режимів

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монсерат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Move Dn
uk: Вниз

en: Move Up
uk: Вгору

en: Move completed files to:
uk: Переміщувати завершені файли в:

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М'янма

en: NAMES, Lists the nicks on the current channel
uk: NAMES, вивести список усіх користувачів поточного каналу

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
uk: NCTCP <нікнейм> <повідомлення>, надіслати CTCP повідомлення

en: NEWSERVER [-noconnect] <hostname> [<port>]
uk: NEWSERVER [-noconnect] <назва вузла> [<порт>]

en: NICK <nickname>, sets your nick
uk: NICK <нікнейм>, змінити нікнейм

en: NO
uk: НІ

en: NOTICE <nick/channel> <message>, sends a notice. Notices are a type of message that should be auto reacted to
uk: NOTICE <нікнейм/канал> <повідомлення>, надіслати сповіщення. Сповіщення - це тип повідомлень, на які слід автоматично реагувати

en: NOTIFY [-n network1[,network2,...]] [<nick>], displays your notify list or adds someone to it
uk: NOTIFY [-n мережа1[,мережа2,...]] [<нікнейм>], вивести список сповіщень або додати до нього когось

en: Name
uk: Назва

en: Namibia
uk: Намібія

en: Nato Fiel
uk: Нато Фейл

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles
uk: Нідерланди

en: Network
uk: Мережа

en: Network Li_st...
uk: С_писок мереж...

en: Network Settings
uk: Параметри мережі

en: Network send queue: %d bytes
uk: Черга надсилання у мережу: %d байтів

en: Network setup
uk: Параметри мережі

en: Networks
uk: Мережі

en: Never
uk: Ніколи

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: New Filename
uk: Нова назва файлу

en: New Network
uk: Нова мережа

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: New data:
uk: Нові дані:

en: New message:
uk: Нове повідомлення:

en: New nickname
uk: Новий нікнейм

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Nick
uk: Нікнейм

en: Nick Completion
uk: Доповнення ніків:

en: Nick being tried
uk: Пробуємо нікнейм

en: Nick completion sorted:
uk: Сортування доповнення нікнейму:

en: Nick completion suffix:
uk: Суфікс доповнення нікнейму:

en: Nick names not to highlight:
uk: Не підсвічувати нікнейми:

en: Nick names to always highlight:
uk: Завжди підсвічувати нікнейми:

en: Nick of person who changed the topic
uk: Нікнейм персони, що змінила тему

en: Nick of person who have been invited
uk: Нікнейм запрошеної особи

en: Nick of person who invited you
uk: Нікнейм особи, що запрошує

en: Nickname
uk: Нікнейм

en: Nickname in use
uk: Нікнейм використовується

en: Nickserv password:
uk: Пароль для NickServ:

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: No
uk: Ні

en: No active DCCs
uk: Немає активних каналів даних (DCC)

en: No channel joined. Try /join #<channel>
uk: Не зайшли на канал. Спробуйте /join #<канал>

en: No outside messages
uk: Без зовнішніх повідомлень

en: No route to host
uk: Не знайдено шлях до вузла

en: No such command.
uk: Такої команди не існує.

en: No such plugin found.
uk: Модуль не знайдено.

en: No topic is set
uk: Не встановлено тему

en: No xchat_plugin_init symbol; is this really an xchat plugin?
uk: На знайдено символ xchat_plugin_init; це дійсно модуль xchat?

en: Norfolk Island
uk: Норфолкські о-ви

en: Normal
uk: Звичайний

en: North Korea
uk: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські Острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Not connected.
uk: Немає з'єднання.

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
uk: Не підключено. Спробуйте /server <вузол> [<порт>]

en: Notice
uk: Зауваження

en: Notice:
uk: Зауваження:

en: Notify on these networks:
uk: Сповіщати в таких мережах:

en: Number of notify items
uk: Кількість сповіщень

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
uk: OP <нікнейм>, надати вказаній особі права оператора каналу (потребує прав оператора)

en: O_pen the Channel-List window.
uk: _Відкрити вікно Списоку каналів.

en: O_perator Actions
uk: Дії _оператора

en: Off
uk: вимкнено

en: Offline
uk: Відключений

en: Old Filename
uk: Стара назва файлу

en: Old School ARPAnet
uk: Стара мережа ARPAnet

en: Old nickname
uk: Старий нікнейм

en: Oman
uk: Оман

en: On channels smaller than:
uk: На каналах менших за:

en: One download:
uk: Одне скачування:

en: One upload:
uk: Одне завантаження:

en: Online
uk: Підключений

en: Only requested tabs
uk: Лише зазначені вкладки

en: Only useful for computers with multiple addresses.
uk: Корисне, лише коли комп'ютер має декілька адрес.

en: Op
uk: Оператор

en: Open DCC, Ignore, Notify etc, in tabs or windows?
uk: Відкривати DCC, Ігнорування, Сповіщення, тощо у вкладках або вікнах?

en: Open Data Folder
uk: Відкрити теку даних

en: Open Dialog
uk: Відкрити діалогове вікно

en: Open Folder...
uk: Відкрити теку...

en: Open Link in Browser
uk: Відкрити посилання у веб-переглядачі

en: Open URL or execute command in an existing XChat
uk: Відкрити URL чи виконати команду в існуючому XChat

en: Open a new tab when you receive a private message
uk: Відкривати вкладку при отриманні приватних повідомлень

en: Open an extra tab for server messages
uk: Відкривати вкладку для повідомлень сервера

en: Open an extra tab for server notices
uk: Відкривати вкладку для зауважень сервера

en: Open an irc://server:port/channel URL
uk: Відкрити irc://server:port/channel URL

en: Open channels in:
uk: Відкривати канали у:

en: Open dialogs in:
uk: Відкривати діалоги у:

en: Open utilities in:
uk: Відкривати утиліти у:

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
uk: PART [<канал>] [<привід>], вийти з каналу, типово - з поточного каналу

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
uk: PING <нікнейм | канал>, CTCP-пінг особи або каналу

en: Pakistan
uk: Пакистан

en: Palau
uk: Палау

en: Palestinian Territory
uk: Палестинська Територія

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Part Channel
uk: Залишити канал

en: Password for the server, if in doubt, leave blank.
uk: Пароль сервера, залиште порожнім, якщо сумніваєтесь.

en: Password:
uk: Пароль:

en: Pathname
uk: Шлях

en: Pattern Match (Wildcards)
uk: Відповідність шаблону

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Ping Server
uk: Ping-увати сервер

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Plugin defined commands:
uk: Визначені у модулі команди:

en: Plugins and Scripts...
uk: Модулі та скрипти...

en: Poland
uk: Польща

en: Port
uk: Порт

en: Port:
uk: Порт:

en: Portugal
uk: Португалія

en: Position
uk: Позиція

en: Print Texts File
uk: Друкувати текстовий файл

en: Private
uk: Приватний

en: Private Message
uk: Приватне повідомлення

en: Private:
uk: Приватний:

en: Proxy Authentication
uk: Автентифікація проксі

en: Proxy Server
uk: Проксі сервер

en: Proxy traversal failed.
uk: Не вдалося зв'язатися через проксі.

en: Puerto Rico
uk: Пуерто Ріко

en: Push input line into history but doesn't send to server
uk: Помістити введений рядок в історію, але не надсилати до сервера

en: QUERY [-nofocus] <nick>, opens up a new privmsg window to someone
uk: QUERY [-nofocus] <нікнейм>, відкрити нове вікно приватних повідомлень до вказаної особи

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
uk: QUIT [<підстава>], від'єднатися від поточного сервера

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
uk: QUOTE <текст>, надіслати текст у необробленій формі до сервера

en: Qatar
uk: Катар

en: Quit XChat?
uk: Залишити XChat?

en: Quit:
uk: Вихід:

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
uk: RECONNECT·[-ssl] [<вузол>] [<порт>] [<пароль>], може бути викликано просто як/RECONNECT, щоб переприєднатися до поточного сервера або /RECONNECT ALL, щоб переприєднатися до усіх відкритих серверів

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
uk: RECONNECT [<вузол>] [<порт>] [<пароль>], може бути викликано просто як/RECONNECT, щоб переприєднатися до поточного сервера або /RECONNECT ALL, переприєднатися до усіх відкритих серверів

en: RECV <text>, send raw data to xchat, as if it was received from the irc server
uk: RECV <текст>, надіслати дані в необробленому форматі до xchat, як відправлені з irc сервера

en: Raw Log...
uk: Журнал подій...

en: Rea_l name:
uk: _Справжнє ім'я:

en: Real IP
uk: Реальний IP

en: Real Name:
uk: Справжнє ім'я:

en: Real user@host
uk: Справжній_користувач@хост

en: Really remove network "%s" and all its servers?
uk: Дійсно видалити мережу "%s" та усі її сервери?

en: Reason
uk: Підстава

en: Receive window
uk: Вікно отримання

en: Receiver
uk: Отримувач

en: Recv
uk: Прийн

en: Red:
uk: Червоний

en: Refresh
uk: Оновити

en: Regular Expression
uk: Регулярний вираз

en: Remote host closed socket
uk: Віддалений вузол закрив сокет

en: Remove
uk: Видалити

en: Replace with
uk: Замінити на

en: Reset Marker Line
uk: Скинути маркер

en: Resume
uk: Продовжити

en: Retrieve channel list...
uk: Отримання списку каналів...

en: Retrieving the Channel-List may take a minute or two.
uk: Отримання списку каналів може зайняти хвилину чи дві.

en: Reunion
uk: Реунйон

en: Reverse DNS
uk: Зворотній DNS

en: Right (Lower)
uk: Справа (внизу)

en: Right (Upper)
uk: Справа (вгорі)

en: Right message
uk: Повідомлення справа

en: Romania
uk: Румунія

en: Russian Federation
uk: Росія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles
uk: S. Georgia та S. Sandwich Isles.

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
uk: SAY <текст>, надіслати текст до об'єкта в поточному вікні

en: SEND <nick> [<file>]
uk: SEND <нікнейм> [<файл>]

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
uk: SERVCHAN <вузол> <порт> <канал>, встановити з'єднання з сервером та зайти до каналу

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
uk: SERVCHAN [-ssl] <вузол> <порт> <канал>, встановити з'єднання з сервером та зайти до каналу

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
uk: SERVER <вузол> [<порт>] [<пароль>], під'єднатися до сервера, типовий порт 6667

en: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667 for normal connections, and 9999 for ssl connections
uk: SERVER [-ssl] <вузол> [<порт>] [<пароль>], встановити з'єднання із сервером. Типовий порт для звичайних з'єднань 6667, 9999 - для ssl з'єднань

en: SETCURSOR [-|+]<position>
uk: SETCURSOR [-|+]<позиція>

en: S_ettings
uk: П_араметри

en: Saint Lucia
uk: Свята Лучія

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан Маріно

en: Sao Tome and Principe
uk: Сен-Томе та Прінсіпі

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Save Text...
uk: Зберегти текст...

en: Save _List...
uk: Зберегти _список...

en: Save list to a file
uk: Записати список у файл.

en: Save nick name in filenames
uk: Зберігати нікнейм в назвах файлів

en: Scrollback lines:
uk: Кількість ліній прокрутки:

en: Search Text...
uk: Знайти текст...

en: Search _backwards
uk: У _зворотньому напрямку

en: Search buffer is empty.
uk: Буфер пошуку порожній.

en: Search hit end, not found.
uk: Пошук досяг кінця, нічого не знайдено.

en: Search type:
uk: Тип пошуку:

en: Second choice:
uk: Другий вибір:

en: Seconds
uk: Секунди

en: Secret
uk: Таємний

en: See strftime manpage for details.
uk: Докладнішу інформацію дивіться у довідці з strftime.

en: Select Download Folder
uk: Виберіть теку для завантажень

en: Select a Plugin or Script to load
uk: Виберіть модуль або скрипт для завантаження

en: Select a sound file
uk: Виберіть звуковий файл

en: Select an Image File
uk: Виберіть файл зображення

en: Select an output filename
uk: Виберіть назву файлу для запису

en: Select color
uk: Вибір кольору

en: Select font
uk: Вибір шрифту

en: Send
uk: Надіслати

en: Send file to %s
uk: Надіслати файл до %s

en: Send window
uk: Вікно відсилання

en: Sendfile
uk: Надіслати файл

en: Sends a /WHOIS when a user comes online in your notify list
uk: Надсилати /WHOIS коли користувач з вашого списку сповіщень підключається.

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Sent
uk: Відпр

en: Separate multiple words with commas.
    Wildcards are accepted.
uk: Відокремлюйте слова комами.
    Шаблони також приймаються.

en: Serbia and Montenegro
uk: Сербія та Чорногорія

en: Server Information
uk: Інформація про сервер

en: Server Links
uk: Посилання сервера

en: Server Name
uk: Назва серверу

en: Server Tab...
uk: Вкладку сервера..

en: Server Window...
uk: Вікно серверу...

en: Server password:
uk: Пароль сервера:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Servers for %s
uk: Сервер: %s

en: Seychelles
uk: Сейшельські острови

en: Shorten tab labels to:
uk: Скорочувати вкладки до:

en: Show away once
uk: Показувати "Відсутній" лише один раз

en: Show channel switcher at:
uk: Показати перемикач каналів:

en: Show hostnames in user list
uk: Показувати назви вузлів у списку користувачів

en: Show identical away messages only once
uk: Показувати ідентичні повідомлення лише один раз

en: Show marker line
uk: Показувати маркер

en: Show only:
uk: Відображати лише:

en: Show plugin auto-load directory
uk: Показувати каталог автозавантаження модулів

en: Show tray balloons on:
uk: Показувати плаваючі повідомлення, коли:

en: Show user config directory
uk: Показувати каталог конфігураційних файлів

en: Show user list at:
uk: Показувати список користувачів:

en: Show version information
uk: Вивести інформацію про версію

en: Show/Hide userlist
uk: Показати/Сховати список користувачів

en: Sierra Leone
uk: Сієра Леоне

en: Signon time
uk: Час входу

en: Simple Search
uk: Простий пошук

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Size
uk: Розмір

en: Skip network list on startup
uk: Не показувати список мереж при старті

en: Slovak Republic
uk: Словацька Республіка

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Smaller text
uk: Маленький текст

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: Some file transfers are still active.
uk: Деякі файли все ще завантажуються.

en: Some settings were changed that require a restart to take full effect.
uk: Для набуття сили змін у деяких параметрах потрібно перезапустити програму.

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort tabs in alphabetical order
uk: Сортувати вкладки за алфавітом

en: Sorts the network list in alphabetical order. Use SHIFT-UP and SHIFT-DOWN keys to move a row.
uk: Сотрувати список мереж у алфавітному порядку. Для переміщення рядка користуйтесь клавішами SHIFT-UP та SHIFT-DOWN.

en: Sound
uk: Звук

en: Sound file
uk: Звуковий файл

en: Sound file:
uk: Звуковий файл:

en: Sound files _directory:
uk: _Каталог звукових файлів:

en: Sound playing method:
uk: Метод відтворення:

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: Spain
uk: Іспанія

en: Spell checking
uk: Перевірка орфографії

en: Sri Lanka
uk: Шрі Ланка

en: St. Helena
uk: Св. Олена

en: St. Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент та Гренадини

en: Start Time
uk: Час початку

en: Status
uk: Статус

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Суринам

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switcher type:
uk: Тип перемикача:

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Syria
uk: Сирія

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
uk: TOPIC [<тема>], встановити тему, якщо вона вказана. У іншому випадку відображає поточну тему

en: T_ree
uk: Д_ерево

en: Tabs
uk: Вкладках

en: Tabs or Windows
uk: Вкладках або вікнах

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикистан

en: Take Ops
uk: Відібрати оператора

en: Take Voice
uk: Відібрати голос

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Test All
uk: Перевірити всі

en: Text
uk: Текст

en: Text Box Appearance
uk: Зовнішній вигляд текстового поля

en: Text Colors
uk: Кольори

en: Text Events...
uk: Тексти подій...

en: Text box
uk: Текст

en: Thailand
uk: Таїланд

en: That file is not resumable.
uk: Файл неможливо продовжити.

en: That mask already exists.
uk: Така маска вже існує.

en: That plugin is refusing to unload.
uk: Не вдалося вивантажити модуль.

en: The Change Page command switches between pages in the notebook. Set Data 1 to the page you want to switch to. If Data 2 is set to anything then the switch will be relative to the current position
uk: Команда Змінити сторінку перемикає між сторінками в записнику. Встановіть Дані 1 рівним номеру сторінки до якої бажаєте перемикнутися. Якщо Дані 2 має якесь значення, перемикання буде здійснюватись відносно поточної позиції.

en: The Insert in Buffer command will insert the contents of Data 1 into the entry where the key sequence was pressed at the current cursor position
uk: Команда Вставити в буфер вставить вміст Дані 1 в поле, в якому була натиснута комбінація клавіш, в поточну позицію курсору

en: The Last Command command sets the entry to contain the last command entered - the same as pressing up in a shell
uk: Команда  Остання команда встановлює значення в полі рівним останній введеній команді - теж саме, що натискання клавіші стрілки вгору в командній оболонці

en: The Next Command command sets the entry to contain the next command entered - the same as pressing down in a shell
uk: Команда Наступна команда встановлює значення в полі рівним наступній команді - теж саме, що натискання клавіші стрілки вниз у командній оболонці

en: The Run Command action runs the data in Data 1 as if it has been typed into the entry box where you pressed the key sequence. Thus it can contain text (which will be sent to the channel/person), commands or user commands. When run all \n characters in Data 1 are used to deliminate seperate commands so it is possible to run more than one command. If you want a \ in the actual text run then enter \\
uk: Дія Виконати команду виконує Дані 1 як команду, ніби її було введено в полі вводу, в якому було натиснуто послідовність клавіш. Може містити текст (який буде надіслано до каналу/особи), команди або команди користувача. Символи \n в Дані 1 використовуються для відокремлення команд, таким чином можливо надсилати більш ніж одну команду. Якщо бажаєте ввести \ в тексті команди, напишіть \\

en: The Scroll Page command scrolls the text widget up or down one page or one line. Set Data 1 to either Up, Down, +1 or -1.
uk: Команда Прокрутка сторінки прокручує текстовий віджет на одну сторінку вгору або вниз. Задайте значення +1 або -1, щоб сторінку прокручувало вгору або вниз.

en: The Set Buffer command sets the entry where the key sequence was entered to the contents of Data 1
uk: Команда Встановити буфер Встановлює значення поля, в якому було натиснуто комбінацію клавіш в значення Дані 1

en: The CTCP event
uk: CTCP подія

en: The Channel it's going to
uk: Перелік каналів...

en: The Menubar is now hidden. You can show it again by pressing F9 or right-clicking in a blank part of the main text area.
uk: Панель меню прихована. Ви можете знову вивести її натискаючи F9 або клацнувши у правій нижній частині головної текстової області.

en: The Packet
uk: Пакет

en: The action
uk: Дія

en: The ban mask
uk: Маска бану

en: The channel
uk: Канал

en: The channel being joined
uk: Підключено до каналу

en: The channel it's being set on
uk: Канал встановлено

en: The creator
uk: Засновник

en: The exempt mask
uk: Маска виключення

en: The host of the person
uk: Хостнейм користувача

en: The invite mask
uk: Маска запрошення

en: The key
uk: Ключ

en: The limit
uk: Обмеження

en: The message
uk: Повідомлення

en: The mode letter
uk: Буква режиму

en: The mode's sign (+/-)
uk: Знак режиму (+/-)

en: The nick of the joining person
uk: Нікнейм особи, що підключається

en: The nick of the person
uk: Нікнейм особи

en: The nick of the person leaving
uk: Нікнейм особи, що залишає канал

en: The nick of the person of did the dehalfop'ing
uk: Нікнейм особи, що зняла напівоператора

en: The nick of the person of did the deop'ing
uk: Нікнейм особи, що зняла оператора

en: The nick of the person of did the devoice'ing
uk: Нікнейм особи, яка забрала 'голос'

en: The nick of the person of did the unban'ing
uk: Нікнейм особи, що зняла бан

en: The nick of the person removed the exempt
uk: Нікнейм особи, що зняла виключення

en: The nick of the person removed the invite
uk: Нікнейм особи, що скасувала запрошення

en: The nick of the person setting the mode
uk: Нікнейм особи, що встановила режим

en: The nick of the person who did the banning
uk: Нікнейм особи, що ввела бан

en: The nick of the person who did the exempt
uk: Нікнейм особи, що додала виключення

en: The nick of the person who did the halfop'ing
uk: Нікнейм особи, що встановила напівоператора

en: The nick of the person who did the invite
uk: Нікнейм особи, що зробила запрошення

en: The nick of the person who did the op'ing
uk: Нікнейм особи, що встановила оператора

en: The nick of the person who did the voice'ing
uk: Нікнейм особи, що встановила голосу

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
uk: Нікнейм особи, з якої знято напівоператора

en: The nick of the person who has been deop'ed
uk: Нікнейм особи, з якої знято оператора

en: The nick of the person who has been devoice'ed
uk: Нікнейм особи, з якої було знято 'голос'

en: The nick of the person who has been halfop'ed
uk: Нікнейм особи, що отримала напівоператора

en: The nick of the person who has been op'ed
uk: Нікнейм особи, що отримала оператора

en: The nick of the person who has been voice'ed
uk: Нікнейм особи, якій було встановлено стан голосу

en: The nick of the person who set the key
uk: Нікнейм особи, що встановила ключ

en: The nick of the person who set the limit
uk: Нікнейм особи, що встановила обмеження

en: The nick who removed the key
uk: Нікнейм особи, що видалила ключ

en: The nick who removed the limit
uk: Нікнейм особи, що видалила обмеження

en: The nickname of the kicker
uk: Нікнейм особи, що викинула з каналу

en: The person being kicked
uk: Особа, яку було відключено

en: The reason
uk: Підстава

en: The sound
uk: Звук

en: The text
uk: Текст

en: The time
uk: Час

en: The time in x.x format (see below)
uk: Час у форматі x.x (дивіться нижче)

en: The window you opened this Search for doesn't exist anymore.
uk: Відкрите вам вікно пошуку вже не існує.

en: There was an error loading key bindings configuration
uk: Помилка під час завантаження конфігурації комбінацій клавіш

en: There was an error parsing the string
uk: Помилка при аналізу рядку

en: These channels will be joined whenever you connect to %s.
uk: Заходити на ці канали, коли ви підключитесь до %s.

en: Third choice:
uk: Третій вибір:

en: This command changes the text in the entry to finish an incomplete nickname or command. If Data 1 is set then double-tabbing in a string will select the last nick, not the next
uk: Ця команда замінює текст в полі вводу для завершення незакінченого нікнейму або команди. Якщо Data 1 встановлено, подвійне натискання клавіші табуляції вибере не наступний, а останній нікнейм

en: This command checks the last word entered in the entry against the replace list and replaces it if it finds a match
uk: Команда перевіряє останнє введене слово в списку заміщень та замінює у разі знаходження відповідності

en: This command moves the current tab family to the left
uk: Команда переміщує поточну вкладку на одну позицію ліворуч

en: This command moves the current tab family to the right
uk: Команда переміщує поточну вкладку на одну позицію ліворуч

en: This command moves the front tab left by one
uk: Команда переміщує передню вкладку на одну позицію ліворуч

en: This command moves the front tab right by one
uk: Команда переміщує передню вкладку на одну позицію праворуч

en: This command scrolls up and down through the list of nicks. If Data 1 is set to anything it will scroll up, else it scrolls down
uk: Команда прокручує список користувачів вгору або вниз. Якщо Data 1 встановлено - буде прокручено вгору, інакше - вниз

en: This server still has %d channels or dialogs associated with it. Close them all?
uk: На цьому сервері досі відкриті %d каналів чи діалогів. Закрити їх?

en: This signal is only passed %d args, $%d is invalid
uk: Цей сигнал приймає лише аргументи %d, аргумент $%d не підходить

en: Time Stamps
uk: Відображати час

en: Time stamp format:
uk: Формат відображення часу:

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: о-ви Токелау

en: Tonga
uk: Тонга

en: Too many recursive usercommands, aborting.
uk: Надто багато рекурсивних команд користувача, зупиняємо.

en: Top
uk: вгорі

en: Topic
uk: Тема

en: Topic Protection
uk: Захист теми

en: Topic for %s is: %s
uk: Тема для %s: %s

en: Track the Away status of users and mark them in a different color
uk: Слідкувати за статусом користувачів Відійшов та позначати їх іншим кольором

en: Transparency Settings
uk: Параметри прозорості

en: Transparent background
uk: Прозоре тло

en: Tree
uk: Д_ерево

en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад та Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: о-ви Тьорск та Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
uk: Введіть /HELP <команда> щоб отримати докладнішу інформацію, або /HELP -l

en: Type:
uk: Тип:

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
uk: UNBAN <маска> [<маска>...], скасувати заборону доступу до каналу всім, хто відповідає масці.

en: UNIGNORE <mask> [QUIET]
uk: UNIGNORE <маска> [QUIET] - скасувати ігнорування повідомлень з певною маскою

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
uk: UNLOAD <назва>, вивантажити модуль або скрипт

en: URL <url>, opens a URL in your browser
uk: URL <url>, відкрити URL у веб-переглядачі

en: URL Grabber...
uk: Захоплювач URL...

en: URL Handlers - Special codes:
    
    %s  =  the URL string
    
    Putting a ! infront of the command
    indicates it should be sent to a
    shell instead of XChat
uk: Обробка URL посилань - Спеціальні коди:
    
    %s  =  рядок URL
    
    Додавання ! перед командою
    вказує, що команда надсилатиметься
    до командної оболонки замість XChat

en: URL Handlers...
uk: Обробники URL...

en: US Virgin Islands
uk: Американські Віржинські острови

en: USELECT [-a] [-s] <nick1> <nick2> etc, highlights nick(s) in channel userlist
uk: USELECT [-a] [-s] <нікнейм1> <нікнейм2> тощо, підсвічує нікнейми у списку користувачів каналу

en: U_serlist Buttons
uk: Кнопки списку _користувачів

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: Unable to set transparent background!
    
    You may be using a non-compliant window
    manager that is not currently supported.
uk: Не вдалося встановити прозоре тло!
    
    Можливо, ви використовуєте несумісний віконний
    менеджер, який не підтримує таку можливість.

en: Unignore
uk: Не ігнорувати

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Сполучене королівство

en: United States Medical
uk: Мед.заклади США

en: United States of America
uk: США

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown Command. Try /help
uk: Невідома команда. Спробуйте /help

en: Unknown action %s in key bindings config file
    Load aborted, Please fix %s/keybindings
uk: Невідома дія %s в конфігураційному файлі комбінацій клавіш
    Завантаження перервано, виправте %s/keybindings.conf

en: Unknown arg '%s' ignored.
uk: Невідомий аргумент '%s' проігноровано.

en: Unknown keyname %s in key bindings config file
    Load aborted, please fix %s/keybindings.conf
uk: Невідома назва клавіші %s в конфігураційному файлі комбінацій клавіш
    Завантаження перервано, виправте %s/keybindings.conf

en: Unmark yourself as away before sending messages
uk: Знімати стан "Відсутній" перед надсиланням повідомлень

en: Unsorted
uk: без сортування

en: Uploads
uk: Відвантаження

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: Use Authentication (HTTP or Socks5 only)
uk: Використовувати аутентифікацію (лише HTTP та Socks5)

en: Use Authentication (MS Proxy, HTTP or Socks5 only)
uk: Використовувати аутентифікацію (лише MS Proxy, HTTP та Socks5)

en: Use SSL for all the servers on this network
uk: Використовувати SSL для всіх серверів у цій мережі

en: Use a different config directory
uk: Використовується інший конфігураційний каталог

en: Use global user information
uk: Використовувати глобальну інформацію

en: Use proxy for:
uk: Використовувати проксі для:

en: Use the Text box font and colors
uk: Шрифт та кольори як в текстовому блоці

en: User Commands - Special codes:
    
    %c  =  current channel
    %e  =  current network name
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %t  =  time/date
    %v  =  xchat version
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
    
    eg:
    /cmd john hello
    
    %2 would be "john"
    &2 would be "john hello".
uk: Команди користувача  - Спеціальні коди:
    
    %c  =  поточний канал
    %e  =  назва поточної мережі
    %m  =  інформація про машину
    %n  =  ваш нікнейм
    %t  =  час/дата
    %v  =  версія xchat
    %2  =  слово 2
    %3  =  слово 3
    &2  =  від слова 2 до кінця рядку
    &3  =  від слова 3 до кінця рядку
    
    Наприклад:
    /cmd john hello
    
    %2 буде  "john"
    &2 буде  "john hello".

en: User Commands...
uk: Команди користувача...

en: User Information
uk: Інформація про користувача

en: User Limit
uk: Обмеження користувачів

en: User List
uk: Список користувачів

en: User defined commands:
uk: Визначені користувачем команди:

en: User limit must be a number!
uk: Обмеження користувачів має бути числом!

en: User list
uk: Список користувачів

en: User list sorted by:
uk: Сортування списку користувачів:

en: User name and Real name cannot be left blank.
uk: Ім'я користувача та справжнє ім'я користувача не пожуть бути порожніми.

en: User:
uk: Користувач:

en: Userlist Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %e  =  current network name
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
uk: Кнопки списку користувачів - Спеціальні коди:
    
    %a  =  всі вибрані нікнейми
    %c  =  поточний канал
    %e  =  назва поточної мережі
    %h  =  назва вузла вибраної особи
    %m  =  інформація про машину
    %n  =  ваш нікнейм
    %s  =  вибраний нікнейм
    %t  =  час/дата

en: Userlist Buttons...
uk: Кнопки списку користувачів...

en: Userlist Popup...
uk: Меню списку користувачів...

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Users
uk: Користувачі

en: Uzbekistan
uk: Узбекистан

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
uk: VOICE <нікнейм>, надати право голосу особі (потребує прав оператора каналу)

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Vatican City State
uk: Ватикан

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Version
uk: Версія

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
uk: WALLCHAN <повідомлення>, надіслати повідомлення до всіх каналів

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
uk: WALLCHOP <повідомлення>, надіслати повідомлення до усіх операторів на поточному каналі

en: Waiting
uk: Очікування

en: Wallis and Futuna Islands
uk: о-ви Валліс та Футуна

en: Warning: "%s" character set is unknown. No conversion will be applied for network %s.
uk: Попередження: невідоме кодування "%s". Перекодування для мережі %s не відбуватиметься.

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: What would you like to do next?
uk: Що бажаєте зробити далі?

en: Who it's from
uk: Звідки

en: Who set the ban
uk: Особа, що встановила бан

en: Whois on notify
uk: Whois при сповіщенні

en: Windows
uk: Вікнах

en: XChat: %u file offers, latest from: %s (%s)
uk: XChat: %u передач файлів, остання від: %s (%s)

en: XChat: %u highlighted messages, latest from: %s (%s)
uk: XChat: %u виділених повідомлень, останнє від: %s (%s)

en: XChat: %u new public messages.
uk: XChat: %u нових публічних повідомленнь.

en: XChat: %u private messages, latest from: %s (%s)
uk: XChat: %u приватних повідомленнь, останнє від: %s (%s)

en: XChat: Ban List (%s)
uk: X-Chat: Список банів (%s)

en: XChat: CTCP Replies
uk: XChat: Відповіді CTCP

en: XChat: Channel List (%s)
uk: XChat: Список каналів (%s)

en: XChat: Connected to %u networks and %u channels
uk: XChat: З'єднання з %u мережами та %u каналами

en: XChat: Connection Complete
uk: XChat: з'єднання завершено

en: XChat: DCC Chat List
uk: XChat: список розмов по DCC

en: XChat: Dialog buttons
uk: XChat: Діалогові кнопки

en: XChat: Edit %s
uk: XChat: Редагування %s

en: XChat: Favorite Channels (Auto-Join List)
uk: XChat: Улюблениі канали (список для автоматичного заходу)

en: XChat: File offer from: %s (%s)
uk: XChat: Передача файлу від: %s (%s)

en: XChat: Friends List
uk: XChat: Список друзів

en: XChat: Highlighted message from: %s (%s)
uk: XChat: Виділені повідомлення від: %s (%s)

en: XChat: Ignore list
uk: XChat: список ігнорувань

en: XChat: Keyboard Shortcuts
uk: XChat: Комбінації клавіш

en: XChat: Network List
uk: XChat: Список мереж

en: XChat: New public message from: %s (%s)
uk: XChat: Нове публічне повідомлення від: %s (%s)

en: XChat: Plugins and Scripts
uk: XChat: модулі та скрипти

en: XChat: Preferences
uk: XChat: Параметри

en: XChat: Private message from: %s (%s)
uk: XChat: Приватне повідомлення від: %s (%s)

en: XChat: Rawlog (%s)
uk: XChat: Журнал подій (%s)

en: XChat: Replace
uk: X-Chat: Заміни

en: XChat: Search
uk: XChat: Пошук

en: XChat: URL Grabber
uk: XChat: Захоплювач URL

en: XChat: URL Handlers
uk: XChat: Обробка URL посилань

en: XChat: Uploads and Downloads
uk: XChat: Завантаження та відвантаження

en: XChat: User Defined Commands
uk: XChat: Визначені користувачем команди

en: XChat: User menu
uk: XChat: Меню користувача

en: XChat: Userlist Popup menu
uk: XChat: Контекстне меню списку користувачів

en: XChat: Userlist buttons
uk: XChat: Кнопки списку користувачів

en: YES
uk: ТАК

en: Yemen
uk: Ємен

en: Yes
uk: Так

en: You are connected to %i IRC networks.
uk: Ви підключені до %i IRC мереж.

en: You can only open the Ban List window while in a channel tab.
uk: Можете відкрити лише вікно Список банів у вкладці каналу.

en: You cannot place the tree on the top or bottom!
    Please change to the <b>Tabs</b> layout in the <b>View</b> menu first.
uk: Не можна розміщувати дерево вгорі чи внизу!
    Спочатку змініть розташування пункту <b>Вкладки</b> у меню <b>Вигляд</b>.

en: You must select some bans.
uk: Необхідно вибрати деякі бани.

en: Your Address
uk: IP адреса

en: Your Details
uk: Подробиці про вас

en: Yugoslavia
uk: Югославія

en: Z-A, Ops last
uk: Z-A, оператори наприкінці

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add to Favorites
uk: _Додати до улюблених

en: _Add to Friends List
uk: _Додати до Списку друзів

en: _Always show this dialog after connecting.
uk: _Завжди показувати це вікно після з'єднання.

en: _Attach
uk: _Приєднати

en: _Automatic
uk: _Автоматично

en: _Away
uk: _Немає

en: _Back
uk: _Назад

en: _Blink on
uk: _Блимати на

en: _Browse...
uk: В_ибрати...

en: _Change status
uk: _Змінити статус

en: _Channel Switcher
uk: Перемикач _каналів

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy Channel Name
uk: _Копіювати назву каналу

en: _Detach
uk: _Відокремити

en: _Disconnect
uk: _Роз'єднати

en: _Download List
uk: _Список завантажень

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Edit...
uk: _Правка...

en: _External program
uk: З_овнішня програми

en: _Extra Alerts
uk: _Додаткові сигнали

en: _Favorite channels:
uk: _Улюблені канали:

en: _Find
uk: З_найти

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hide
uk: С_ховати

en: _Hide Join/Part Messages
uk: _Сховати повідомлення входу/виходу

en: _Join Channel
uk: За_йти на канал

en: _Join this channel:
uk: _Зайти на канал:

en: _Load Plugin or Script...
uk: _Завантажити модуль або скрипт...

en: _Load...
uk: З_авантажити

en: _Log to Disk
uk: Писати _журнал

en: _Match case
uk: Враховувати _регістр

en: _Menu Bar
uk: Панель _меню

en: _Minimize to Tray
uk: _Мінімізуватися в трей

en: _Network Meters
uk: Мережні _лічильники

en: _New
uk: _Створити

en: _Nick name:
uk: П_різвисько:

en: _Nothing, I'll join a channel later.
uk: _Нічого, я сам зайду на канал.

en: _Open Dialog Window
uk: _Відкрити діалогове вікно

en: _Play
uk: _Відтворити

en: _Preferences
uk: _Параметри

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Reconnect
uk: _Переприєднати

en: _Reload Scrollback
uk: _Перечитувати прокрутку

en: _Remove from Favorites
uk: _Видалити з улюблених

en: _Restore
uk: _Відновити

en: _Search
uk: З_найти

en: _Send a File
uk: _Надіслати файл

en: _Server
uk: _Сервер

en: _Settings
uk: П_араметри

en: _Sort
uk: С_ортувати

en: _Tabs
uk: _Вкладки

en: _Topic Bar
uk: Панель _теми

en: _UnLoad
uk: _Вивантажити

en: _User Info (WhoIs)
uk: _Хто це (WhoIs)

en: _User List
uk: Список користувачів

en: _User name:
uk: _Ім'я користувача:

en: _Usermenu
uk: _Меню користувача

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Window
uk: _Вікно

en: bye
uk: бувайте

en: channels with
uk: канали з

en: letters.
uk: симв.

en: level
uk: рівень

en: mIRC colors:
uk: Кольори mIRC:

en: plugin for remote access using DBUS
uk: модуль для віддаленого доступу DBUS

en: remote access
uk: віддалений доступ

en: to
uk: до

en: users.
uk: користувачів.
